Asil İş Ambalaj

KURUMSAL

Asil İş Ambalaj A.Ş. 1979 yılından itibaren üretime başlayan, bunların ihracat ve satışı ile uğraşan, bir  aile şirketidir.  Kurulduğumuz günden beri hizmet ve kalite standartlarımızı sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru sekilde karşılamaktayız. İlk olarak üretime Kağıt Torba ile başlayan şirketimiz, daha sonra ilerleyen zamanlar da üretim portföyünü genişleterek Kağıt Çanta üretimlerine başlamıştır.

Asil İş Ambalaj A.Ş. olarak, reel sektörde  dış piyasada ve ihracat da isminden bahsettirmye başlayan ve daha sonra bu yoğun talepler üzerine gün geçtikçe kalitemizi artırıp, üretim parkurumuza flexible ambalaj üretimini dahil ederek geün geçtikçe üretim kapasitesini ve kalitesini arttırmaktadır.

Asil İş Ambalaj A.Ş. olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, yapmış olduğumuz ARGE laboratuvarlarında kusursuz ürün üretmek için profesyonel ekibimiz ile çalışmaktayız.

40 yılı aşkın sektör deneyimimize dayanarak, her projede kendimizi müşterilerimizin çözüm ortağı olarak görür, onlarla bir işbirligi süreci yürüterek, farklı ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda özel ürünler geliştirir, yüksek kalitede hizmetler sunarız. Yerli ve yabancı pek çok firmaya hizmet veren Asil İş Ambalaj’ın, üretimi başta gıda sektörünü hedef alsa da, ambalaj ihtiyacı olan her endüstriye hitab etmektedir.